Отзывы о компании Denkmit-de европейское качество!
- Анна А.
- Ірина Н.
- Ірина М.
- Людмила Х.
Гарний магазин по цінах і обслуговування добре ,товар приїхав упакований і цілий.Заказ робила вже не раз.
- Оксана К.
- Тамара Б.
Дуже задоволена, рекомендую продавця. Зичу подальшого розвитку та благополуччя.
- Наталия Ф.
- Роман Р.
- Оксана К.
- Олександр Т.
Оперативне відправлення, буде гарно упаковано+додатково застрейчили, чудовий продавець, рекомендую👍!

