Отзывы о компании Denkmit-de европейское качество!
- Матлюба Х.
- Павло Б.
- Татьяна С.
- Вікторія Д.
Як завжди- все супер!
- Рита Ф.
Замовляю вперше і точно не востаннє.Купувала гель для прання,універсальний вивідник,пасту Рink та ополіскувач в гранулах.Якісний товар,
чудове обслуговування,кожна одиниця товару окремо запакована,навіть капсули для прання брала поштучно і приїхали цілі.Рекомендую!!! - Юліанна П.
- Віра М.
- Марина Д.
- Іван Д.
- Інна Т.

