Корзина
promo_banner

Отзывы о компании Denkmit-de европейское качество!

  • Матлюба Х.
    Отлично
  • Павло Б.
    Отлично
  • Татьяна С.
    Отлично
  • Вікторія Д.
    Отлично

    Як завжди- все супер!

  • Рита Ф.
    Отлично

    Замовляю вперше і точно не востаннє.Купувала гель для прання,універсальний вивідник,пасту Рink та ополіскувач в гранулах.Якісний товар,
    чудове обслуговування,кожна одиниця товару окремо запакована,навіть капсули для прання брала поштучно і приїхали цілі.Рекомендую!!!

  • Юліанна П.
    Отлично
  • Віра М.
    Отлично
  • Марина Д.
    Отлично
  • Іван Д.
    Отлично
  • Інна Т.
    Хорошо