Отзывы о компании Denkmit-de европейское качество!
- Наталия Ф.
Все супер !!!
- Марія І.
- Марина Г.
- Олександра С.
Рекомендую
- Ірина П.
Рекомендую продавця.
- Вера Г.
Якісна хімія з Європи, дуже приємні ціни, гарний продавець, відправили в обіцяні терміни
- Надежда С.
швидко та якісно опрацювали і доставили товар
- Юлия К.
Уже місяць формується моє замовлення!
Я, звичайно, уже купила в іншому місці.
Але таким продавцям не місце на ринку! - Ольга П.
- Людмила К.

