Відгуки про компанію Denkmit-de європейська якість!
- Анастасія М.
- Ольга Д.
Магазин як завжди на висоті! Швидка відправка товару, гарні ціни, обслуговування супер! Я і надалі ваш клієнт! Все подобається!
- Оксана Ж.
- Олександр Т.
Чудовий продавець та магазин, завжди оперативно відправляє та гарно запаковує, рекомендую 100 %, постійно берем пральні засоби.
- Тетяна Д.
Все чудово, як і завжди🤩🥰💙💛
- Петро Ф.
Відгоаорюйте клієнтів від доставки кур'єром Укрпошти,прийшлось в кінці самому забирати з відділення
- Евгения М.
- Віра М.
- Надежда Ф.
- Анна А.

