Відгуки про компанію Denkmit-de європейська якість!
- Юлія П.
- Ірина Д.
Очень хороший магазин.
- Микола Б.
- Ирина Ч.
Все, як завжди, супер супер, гарно упаковано. Замовляємо неодноразово. РЕКОМЕНДУЮ!
- Наталя Б.
- Антон К.
Все супер! Рекомендую продавця до співпраці! 🤝
- Руслан Ч.
- Ірина П.
Замовлення не відправили .
- Софья Л.
- Олена К.

