Кошик
promo_banner

Відгуки про компанію Denkmit-de європейська якість!

  • Юлія П.
    Відмінно
  • Ірина Д.
    Відмінно

    Очень хороший магазин.

  • Микола Б.
    Відмінно
  • Ирина Ч.
    Відмінно

    Все, як завжди, супер супер, гарно упаковано. Замовляємо неодноразово. РЕКОМЕНДУЮ!

  • Наталя Б.
    Відмінно
  • Антон К.
    Відмінно

    Все супер! Рекомендую продавця до співпраці! 🤝

  • Руслан Ч.
    Відмінно
  • Ірина П.
    Дуже погано

    Замовлення не відправили .

  • Софья Л.
    Відмінно
  • Олена К.
    Відмінно