Відгуки про компанію Denkmit-de європейська якість!
- Елена Н.
Дуже дякую
- Наталья К.
- Юлія Ф.
- Козачок Валентина Николаевна к.
все добре, всім задоволена
- Тетяна Г.
- Світлана Я.
- Олександр Д.
Все СУПЕР !!!
- Лілія М.
- Наталия Н.
- Ольга Д.
Продавець не відповідає мені і не висилає товар

