Відгуки про компанію Denkmit-de європейська якість!
- Ольга Р.
- Годлевская н.
Дякую магазину, все чітко, швидко та приємно!!
- Ганна В.
- татьяна н.
Ніхто не відписує, на звʼязку немає. Мабуть заказ не состовться
- Олексій М.
- Зіма С.
Замовляю в даного продавця вже протягом не одного року. Все, як завжди чудово. Продукція дуже подобається і ціни помірні. А ще радують часті акції. Рекомендую продавця.
- Оксана Д.
Дякую за якісну побутову хімію за приємними цінами.
- Наталья Ф.
Швидко,якісно,
діючі акції та знижки.
Дякую. - Віта М.
Думала , що попередні задоволені відгуки то все якісь боти))) але ризикнула , оплатила і зробила перше замовлення. Тепер і я в списку задоволених клієнтів. Додала цей магазин в список постійного користування. Дійсно, швидко відправили і гарно запакували. Задоволена максимально. Дуже вдячна і всім раджу🥰❤️
- Ирина Ч.
Все чудово! Отримали швидко, гарно упаковано, ціна відповідає дійсності! Рекомендую!

