Відгуки про компанію Denkmit-de європейська якість!
- Ирина Ч.
Все чудово! Отримали швидко, гарно упаковано, ціна відповідає дійсності! Рекомендую!
- котолюз і.
- Виктор Г.
- Арапова Н.
Все сподобалось, відправили швидко. Все дуже якісно і гарно упаковано. Дякую
- Тетяна К.
- Олександр К.
- Лиана С.
- Наталія Я.
замовляю вже не вперше у цього продавця,все добре
- Яковченко В.
Вчасна доставка, якісне пакування, кожна пляшечка дбайливо в стреч-плівці від протікання. Дякую за порядність: решта за відсутність товару була вкладена в посилку. Успіхів вам!
- Ольга В.
все супер

